Mobilní oplocení – demonstrace

K nespokojenosti specifického spektra populace stačí mnohdy málo. Ať už je to snížení platů či důchodů, nespokojenost s vedením či vládou. Tyto okamžiky bývají podnětem pro pořádání veřejných demonstrací, které bývají mnohdy velmi emocionálně vypjaté. Při shromáždění davu s adrenalinem na pochodu existuje možnost vzniku problému. Může dojít k davové psychóze. V takových případech se projeví, do jaké míry věnoval organizátor péči organizační a bezpečnostní přípravě setkání. Mobilní oplocení je prvním předpokladem hladkého průběhu setkání většího davu. Zranění způsobená pošlapáním mohou být velice závažná, a přitom by pouhé mobilní oplocení stačilo zabránit problémům s mnohdy i tragickými následky.

Tip: Přemýšlíte, jaká si pořídit garážová vrata? Dnes patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v mnoha rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Mobilní oplocení na koncertech

Dalším častým případem, kdy hrozí zranění osob důsledkem ušlapání osobami jiným v nastalém zmatku, jsou velké koncerty. Na vystoupeních slavných zpěváků se fanoušci snaží dostat k předním místům před pódiem, což může způsobit nemalou tlačenici v prvních řadách. Mobilní oplocení rozdělí plochu na sektory a neštěstí se tak předejde. Pokud je hlediště vybaveno sedačkami, nebezpečí nehrozí. Pokud však diváci stojí a prostor každého z nich tak není jasně definován, mohou nastat komplikace. Mobilní oplocení má také výhodu v tom, že je sice velice stabilní, nikoli však nepřekonatelné. Nemůže tedy dojít k situaci, že by se mobilní oplocení stalo pro přítomné klecí bez možnosti úniku. Při navalení většího počtu osob na mobilní oplocení dojde k jeho převrácení a tedy k možnosti úniku před tísnícím davem. Z fotbalových stadiónů Anglie jsou známy tragické případy, kdy po zřízení pevných klecí na tribunách došlo k umačkání diváků, kteří na ně byli natlačeni.Mobilní oplocení – Menu

Kontakt:

Mobilní oplocení nabízí:

Mobilní oplocení

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Doporučujeme: