Mobilní oplocení – závody

Mobilní oplocení je neodmyslitelnou součástí všech traťových závodů. Ať už se jedná o sport motoristický, cyklistiku či běh mobilní oplocení perfektně vymezí prostor pro fanoušky a zajistí tak bezpečnost jejich i bezpečnost účastníků závodu. Horlivost fanoušků při vypjatém závodě nezná mezí a v zápalu sportovního zanícení se někteří nezodpovědní diváci často pouští na závodiště nebo se chtějí svého sportovního hrdiny alespoň dotknout. V nemálo případech končí takovéto zanícení úrazem či dokonce tragédií. Mobilní oplocení zajistí to, že budou fanoušci skutečně jen tam, kde jim prostor dopředu vymezíte. Zodpovědným zajištění závodní dráhy nejenže ochráníte zdraví sportovců a diváků, ale vyhnete se i případným soudním tahanicím, které mnohdy při nedostatečných bezpečnostních opatřeních pořadatelům hrozí.

Mobilní oplocení pro cyklistiku i běh

Velice potřebné, by takřka nezbytné je mobilní oplocení při cyklistických závodech. Ve městech, kde bývá fanoušků nejvíce zabrání mobilní oplocení nepříjemnému pádu cyklistů, který mnohdy neukáznění příznivci nechtěně způsobí. Další potřebnou oblastí, kde je mobilní oplocení při cyklistických závodech potřeba, jsou divácky atraktivní stoupání do vrchu. Znáte jistě záběry z některých světoznámých cyklistických podniků jako je Tour de France či Giro d´Italia. Zástupy diváků lemují serpentinovou silnici, která vede na vrchol některého z alpských velikánů. V takových okamžicích mobilní oplocení zajistí hladký průjezd cyklistům, kteří koncentrují veškeré síly i pozornost na náročné stoupání a kontakt s divákem by znamenal pád a ztrátu drahné dávky energie. Tam kde při stoupáních mobilní oplocení schází, musí jezdci občas doslova projíždět rozestupující se dav.Mobilní oplocení – Menu

Kontakt:

Mobilní oplocení nabízí:

Mobilní oplocení

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Doporučujeme: